Mój koszyk
Dostępność: W magazynie
Product Code:
BASEN POLIESTROWY ROYAL_ 5,30 x 3,20 x 1,50 m

BASEN POLIESTROWY ROYAL_ 5,30 x 3,20 x 1,50 m

15 979,56 zł

BASEN POLIESTROWY ROYAL

Basen poliestrowy ROYAL jest wyjątkowym modelem ze względu na swój prostokątny kształt. Jego design idealnie komponuje się z nowoczesną architekturą. Wewnętrzne antypoślizgowe schody z półkami rekreacyjnymi, czynią go nr 1 wśród basenów. Ten model dostępny jest w trzech wariantach wymiarowych.

W cenie zawarte są:

  • Dwie dysze napływowe – osadzone w niecce basenowej dysze po podłączeniu z filtracją umożliwiające napływanie przefiltrowanej wody do basenu.

  • skimmer – Po podłączeniu do układu filtrującego urządzenie zasysa i zbiera zanieczyszczenia z powierzchni wody.

  • izolacja niecki pianką poliuretanową – pozwala na zabezpieczenie niecki basenowej przed uszkodzeniem oraz spełnia funkcję izolującą. Jest to materiał wysokiej jakości odporny na wodę.

  • wzmocnienie konstrukcji niecki w technologii cevlar karbon – jest to bez wątpienia punkt przełomowy w projektowaniu luksusowych basenów ogrodowych. Połączenie dwóch wyjątkowo zaawansowanych technologicznie materiałów tj. Carbon i Kevlar zwiększa wytrzymałość basenu. Materiał CARBON jest nawet 5-cio krotnie wytrzymalszym niż stal (przy tej samej wadze elementu). Zastosowanie znajduje w silnikach Formuły1. Natomiast Maty KEVLAROWE używane są m.in. w kamizelkach kuloodpornych.


Nasza firma stawia na jakość !
WSZYSTKIE nasze baseny produkowane są z żelkotów basenowych najwyższej jakości w związku z powyższym są to produkty PREMIUM i nie są porównywalne z innymi często tańszymi basenami poliestrowymi o znacząco niższej jakości.

80% naszej produkcji trafia na wymagający rynek niemiecki, 20% sprzedawane jest w Polsce do osób szukających produktów najwyższej jakości, które będą cieszyć przez długie lata.

W dużej mierze nasza sprzedaż na terenie Polski wynika z polecenia nas przez zadowolonych klientów.

Bardzo często mamy atrakcyjne "akcje promocyjne", uzależnione od pory roku.

Proszę do nas zaglądać na https://superpools.pl/oferta-miesiaca-2/

Napisz własną recenzję
Only registered users can write reviews. Please, Sign in or create an account