Mój koszyk
Dostępność: W magazynie
Product Code:
03

BASEN POLIESTROWY NEXT 6,30 x 3,20 x 1,50 m

21 298,68 zł

Basen NEXT swoimi okazałymi schodami wzbogaca każdy przydomowy krajobraz. Schody przypominające kształtem starożytny amfiteatr wykończone zostały po bokach wygodnymi półkami rekreacyjnymi. Opływowy kształt niecki połączony z prostokątną linią nada każdemu ogrodowi szyku. NEXT to idealny kompromis dla niezdecydowanych klientów, którzy zarówno cenią sobie opływowy kształt niecki czy wersję bardziej minimalistyczną - prostokątną.


W cenie zawarte są:

  • Dwie dysze napływowe – osadzone w niecce basenowej dysze po podłączeniu z filtracją umożliwiające napływanie przefiltrowanej wody do basenu.

  • skimmer – Po podłączeniu do układu filtrującego urządzenie zasysa i zbiera zanieczyszczenia z powierzchni wody.

  • izolacja niecki pianką poliuretanową – pozwala na zabezpieczenie niecki basenowej przed uszkodzeniem oraz spełnia funkcję izolującą. Jest to materiał wysokiej jakości odporny na wodę.

  • wzmocnienie konstrukcji niecki w technologii cevlar karbonjest to bez wątpienia punkt przełomowy w projektowaniu luksusowych basenów ogrodowych. Połączenie dwóch wyjątkowo zaawansowanych technologicznie materiałów tj. Carbon i Kevlar zwiększa wytrzymałość basenu. Materiał CARBON jest nawet 5-cio krotnie wytrzymalszym niż stal (przy tej samej wadze elementu). Zastosowanie znajduje w silnikach Formuły1. Natomiast Maty KEVLAROWE używane są m.in. w kamizelkach kuloodpornych.


Nasza firma stawia na jakość !

WSZYSTKIE nasze baseny produkowane są z żelkotów basenowych najwyższej jakości w związku z powyższym są to produkty PREMIUM i nie są porównywalne z innymi często tańszymi basenami poliestrowymi o znacząco niższej jakości.

80% naszej produkcji trafia na wymagający rynek niemiecki, 20% sprzedawane jest w Polsce do osób szukających produktów najwyższej jakości, które będą cieszyć przez długie lata.

W dużej mierze nasza sprzedaż na terenie Polski wynika z polecenia nas przez zadowolonych klientów.

Bardzo często mamy atrakcyjne "akcje promocyjne", uzależnione od pory roku.


Proszę do nas zaglądać na https://superpools.pl/oferta-miesiaca-2/

Napisz własną recenzję
Only registered users can write reviews. Please, Sign in or create an account
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!