Mój koszyk
Dostępność: W magazynie
Product Code:
NEPTUN620

BASEN POLIESTROWY NEPTUN 6,20 x 3,10 x 1,40 m

22 200,00 zł

Basen Poliestrowy NEPTUN jest cenionym modelem ze względu na swój charakterystyczny prostokątny kształt. Wewnętrzne schody z półkami rekreacyjnymi, pomagają optymalnie wykorzystać przestrzeń niewielkich ogrodów i pomieszczeń. Dostępny w jednym wymiarze basen jest idealny w swej prostocie.

W cenie zawarte są:

  • Dwie dysze napływowe – osadzone w niecce basenowej dysze po podłączeniu z filtracją umożliwiające napływanie przefiltrowanej wody do basenu.

  • skimmer – Po podłączeniu do układu filtrującego urządzenie zasysa i zbiera zanieczyszczenia z powierzchni wody.

  • izolacja niecki pianką poliuretanową – pozwala na zabezpieczenie niecki basenowej przed uszkodzeniem oraz spełnia funkcję izolującą. Jest to materiał wysokiej jakości odporny na wodę.


Nasza firma stawia na jakość !
WSZYSTKIE nasze baseny produkowane są z żelkotów basenowych najwyższej jakości w związku z powyższym są to produkty PREMIUM i nie są porównywalne z innymi często tańszymi basenami poliestrowymi o znacząco niższej jakości.

80% naszej produkcji trafia na wymagający rynek niemiecki, 20% sprzedawane jest w Polsce do osób szukających produktów najwyższej jakości, które będą cieszyć przez długie lata.

W dużej mierze nasza sprzedaż na terenie Polski wynika z polecenia nas przez zadowolonych klientów.

Bardzo często mamy atrakcyjne "akcje promocyjne", uzależnione od pory roku.

Proszę do nas zaglądać na https://superpools.pl/oferta-miesiaca-2/

Napisz własną recenzję
Only registered users can write reviews. Please, Sign in or create an account