Mój koszyk
Dostępność: W magazynie
Product Code:
ENJOYNEW9

BASEN POLIESTROWY ENJOY NEW 9,00 x 3,20 x 1,50M

25 752,00 zł

Basen Poliestrowy ENJOY NEW to brat bliźniak basenu ENJOY. Jednak nawet bliźnięta różnią się między sobą, tym razem jest podobne. ENJOY NEW wyróżnia się dostępnymi wymiarami oraz wykończeniem bocznej ściany basenu. Mianowicie w tym modelu mamy zaprojektowaną specjalną wnękę w której idealnie sprawdza się zamontowany przeciwprąd. Basen ten jest dostępny w standardowej głębokości – 1,5 m. Basen ENJOY NEW również znajduje się w czołówce zamawianych basenów przez naszych klientów, ze względu na swój design i atrakcyjną cenę.

W cenie zawarte są:

  • Dwie dysze napływowe – osadzone w niecce basenowej dysze po podłączeniu z filtracją umożliwiające napływanie przefiltrowanej wody do basenu.

  • skimmer – Po podłączeniu do układu filtrującego urządzenie zasysa i zbiera zanieczyszczenia z powierzchni wody.

  • izolacja niecki pianką poliuretanową – pozwala na zabezpieczenie niecki basenowej przed uszkodzeniem oraz spełnia funkcję izolującą. Jest to materiał wysokiej jakości odporny na wodę.


Nasza firma stawia na jakość !
WSZYSTKIE nasze baseny produkowane są z żelkotów basenowych najwyższej jakości w związku z powyższym są to produkty PREMIUM i nie są porównywalne z innymi często tańszymi basenami poliestrowymi o znacząco niższej jakości.

80% naszej produkcji trafia na wymagający rynek niemiecki, 20% sprzedawane jest w Polsce do osób szukających produktów najwyższej jakości, które będą cieszyć przez długie lata.

W dużej mierze nasza sprzedaż na terenie Polski wynika z polecenia nas przez zadowolonych klientów.

Bardzo często mamy atrakcyjne "akcje promocyjne", uzależnione od pory roku.

Proszę do nas zaglądać na https://superpools.pl/oferta-miesiaca-2/

Napisz własną recenzję
Only registered users can write reviews. Please, Sign in or create an account