Mój koszyk
Dostępność: W magazynie
Product Code:
BASEN POLIESTROWY LUCKY 6,20 x 3,00 x 1,50 m

BASEN POLIESTROWY LUCKY 6,20 x 3,00 x 1,50 m

17 760,00 zł

BASEN POLIESTROWY LUCKY

Basen Poliestrowy LUCKY charakteryzuje się prostokątnym kształtem i nietuzinkowymi a zarazem funkcjonalnymi schodami, dającymi poczucie zupełnego bezpieczeństwa. Dzięki takiemu umieszczeniu schodów z jednej strony basenu, nie zmniejsza nam się powierzchnia do pływania. Schody są niezwykle wygodne w użytkowaniu, całkowicie współgrają z rozmiarem basenu.

W cenie zawarte są:

  • Dwie dysze napływowe – osadzone w niecce basenowej dysze po podłączeniu z filtracją umożliwiające napływanie przefiltrowanej wody do basenu.

  • skimmer – Po podłączeniu do układu filtrującego urządzenie zasysa i zbiera zanieczyszczenia z powierzchni wody.

  • izolacja niecki pianką poliuretanową – pozwala na zabezpieczenie niecki basenowej przed uszkodzeniem oraz spełnia funkcję izolującą. Jest to materiał wysokiej jakości odporny na wodę.

Nasza firma stawia na jakość !
WSZYSTKIE nasze baseny produkowane są z żelkotów basenowych najwyższej jakości w związku z powyższym są to produkty PREMIUM i nie są porównywalne z innymi często tańszymi basenami poliestrowymi o znacząco niższej jakości.

80% naszej produkcji trafia na wymagający rynek niemiecki, 20% sprzedawane jest w Polsce do osób szukających produktów najwyższej jakości, które będą cieszyć przez długie lata.

W dużej mierze nasza sprzedaż na terenie Polski wynika z polecenia nas przez zadowolonych klientów.

Bardzo często mamy atrakcyjne "akcje promocyjne", uzależnione od pory roku.

Proszę do nas zaglądać na https://superpools.pl/oferta-miesiaca-2/


Napisz własną recenzję
Only registered users can write reviews. Please, Sign in or create an account